دفتر آمار و اطلاعات و GIS
تابلو اعلانات
1393/08/27
104پروژه بزرگ عمراني در لرستان در دست اجرا است 104پروژه بزرگ عمراني در لرستان در دست اجرا است

محمد اصلاني روز پنجشنبه در نشست با اصحاب رسانه افزود: از اين تعداد 72 پروژه ملي استاني شده مي باشد كه اعتبارمورد نياز براي اجر و تكميل آن يكهزار و 270 ميليارد ريال برآورد شده است.

وي اظهار داشت: همچنين32 پروژه ملي بنام با اعتبار يكهزار و 430 ميليارد ريال از ديگر طرح ها بوده كه مجموعه مديريت ارشد استان تلاش خود را براي تكميل و بهره برداري به موقع طرح ها بكار گرفته است. 

وي تصريح كرد: اين طرح شامل پروژه هاي مورد نياز و اساسي از جمله سالن هاي ورزشي، راه آهن، آزادراه و چهارخطه ها هستند.

وي همچنين با اشاره به وجود بيش از دو هزار طرح در دست كار و نيمه تمام خرد در استان گفت: اين در حالي است كه مجموع اعتبار استان در اين خصوص سالانه شش هزار تا هفت هزار ميليارد ريال است.

اصلاني تكميل طرح هاي نيمه تمام و بهره برداري بهينه از اين طرح ها را از اولويت هاي اصلي مديريت ارشد اجرايي استان برشمرد و تصريح كرد: نبايد به كلنگ زني دل خوش كرد چراكه وضعيت برخي طرح هاي كنوني نتيجه كلنگ زني هاي بي حاصل است.

وي همچنين توجه به پتانسيل هاي بالاي گردشگري و ايجاد دو مركز تفريحي گردشگري در خرم آباد، توسعه و استفاده بهينه از منابع آب و جلوگيري از برداشت هاي بي رويه وتوجه ويژه به بهره برداري اصولي از منابع غني استان را از برنامه هاي اصلي خود عنوان كرد.

تعداد بازدید : 147
Powered by DorsaPortal